Велоспорт

Футболка BEAR on BIKE

Футболка BEAR on BIKE

Арт. 203330
  • 449 грн
Футболка VELO

Футболка VELO

Арт. 200329
  • 449 грн
Футболка VELO BLACK

Футболка VELO BLACK

Арт. 201329
  • 499 грн


Жіночі футболки з принтами велоспорт

Багато жінок віддають перевагу футболок з принтами з кількох причин. По-перше, жіночі футболки з оригінальним дизайном спортивної тематики виглядають яскраво і виділяються на тлі однотонної одягу. Футболки з принтами вигідно підкреслюють фігуру, приховують недоліки і акцентують увагу на малюнку. По-друге, футболки - це універсальна річ, яка підходить і для занять спортом (наприклад, їзди на велосипеді), і для щоденних прогулянок, походів на природу, літні пляжі і т. д.

У магазині TRUECOLOR ви знайдете жіночі футболки для різних видів спорту, в тому числі і футболки з принтами велоспорт. Якщо ви віддаєте перевагу здоровий спосіб життя, вам сподобаються наші футболки - ідеальний варіант для любительок велоспорту.

Аргументи на користь футболок TRUECOLOR:

• Наші футболки виготовлені з якісних натуральних тканин - вони приємні до тіла, їх комфортно носити в будь-яку погоду. Вам не доведеться відчувати неприємні відчуття ні під час їзди на велосипеді, ні в будь-яких інших випадках - футболки з принтами не парять тіло влітку, і зігрівають в холодну пору року.

• Які принти на футболках нанесені за допомогою натуральних фарб на водній основі. Наші дизайнерські футболки - екологічно чисті і нешкідливі для шкіри.

Оригінальний дизайн, висока якість матеріалів і оптимальні ціни - основні причини, чому спортсменки і любителькы велосипедної їзди вибирають футболки c принтами TRUECOLOR.