Велоспорт

Футболка CYCLIST

Футболка CYCLIST

Арт. 103331
  • 449 грн
Футболка CYCLIST LINE

Футболка CYCLIST LINE

Арт. velo3
  • 449 грн
Футболка PEDAL PUSHERS

Футболка PEDAL PUSHERS

Арт. VELO1
  • 449 грн
Футболка THE WOLVES ARE HERE

Футболка THE WOLVES ARE HERE

Арт. VELO2
  • 499 грн


Чоловічі футболки з принтами велоспорт.

Для кожного спортсмена невід'ємною частиною гардеробу є футболка. Чоловічі футболки для велоспорту користуються величезним попитом, тому що їх зручно носити не тільки на тренування, але і в повсякденному житті.

Яскраві футболки з принтами доповнять ваш образ як із спортивним одягом типу тренувальних штанів, так і з джинсами, шортами стилю casual.

Для будь-якого чоловіка одна або навіть пару нових футболок не будуть зайвими. Футболки з принтами легко прати, вони не вимагають особливого догляду. Якщо ви займаєтеся велоспортом, футболки з принтами - ті речі, яких не вистачає у вашому гардеробі.

Кілька аргументів на користь футболок з принтами велоспорт:

• Наші чоловічі футболки виготовлені з натуральних тканин, вони приємні до тіла - вам не доведеться турбуватися про дискомфортних відчуттях під час спеки або мерзнути в холодну пору року. Одягайте футболку, беріть велосипед, і насолоджуйтеся улюбленим видом спорту!

• Які принти на футболки наносяться за допомогою фарб на водній основі, вони абсолютно нешкідливі і екологічно чисті. Це саме ті якості одягу, які перш за все оцінять спортсмени.

До того ж футболки з принтами - відмінний подарунок для чоловіка (друга, коханого або рідної людини). Якщо чоловік захоплюється спортом - футболки з принтами велоспорт стануть відмінним доповненням його гардероба.