Кайтсерфинг

Футболка CANOA

Футболка CANOA

Арт. 100166
  • 449 грн
Футболка KITE LOOPING

Футболка KITE LOOPING

Арт. 101170
  • 449 грн
Футболка KITE-COLOR

Футболка KITE-COLOR

Арт. ks3
  • 499 грн
Футболка KITEJUMP

Футболка KITEJUMP

Арт. 100174
  • 499 грн
Футболка SURF CAUIPE

Футболка SURF CAUIPE

Арт. 101165
  • 449 грн


Футболки - стильний одяг для фанатів кайтсерфінгу

Деякі види спорту, такі як баскетбол, футбол, бокс розвиваються протягом століть гармонійно і швидко. Інші ж на шляху до свого становлення пережили чимало перешкод. Особливо це стосується екстремальних видів спорту, таких як кайтсерфінг. Футболки, присвячені цьому спорту, з'явилися в продажу в нашій країні порівняно недавно.

І це не дивно: цей водний спорт «народився» лише 90-х роках XX століття. Стрімко розвиваючись, він тріумфально попрямував по різних континентах, і, звичайно ж, добрався до берегів України.

Тут відразу ж знайшлися ентузіасти, які почали інтенсивно займатися кайтсерфінгом. Футболки, інша екіпіровка почали з'являтися трохи пізніше, у міру поширення цього виду спорту.

Що таке кайтсерфінг? Це катання на дошці по воді зі спортивним повітряним змієм. Під час тренувань серфери відчувають неймовірний викид адреналіну і божевільний драйв! Що ще можна відчувати при проїзді по водній гладі на високій швидкості, підкоренні хвиль і запаморочливих стрибках?

Всі ці відчуття спортсменів і прагнули відобразити дизайнери, які працюють над футболками кайтсерфінг. І їм це вдалося! Оцінити готовий результат і підтвердити або спростувати це теза ви можете, переглянувши каталог інтернет-магазину TRUECOLOR.

Основні особливості футболок

Замовити футболки кайтсерфінг варто тому, що вони мають такі переваги:

  • Стильні принти.
  • Призначені для обох статей.
  • Висока якість пошиття.

Основна особливість футболок - фантастичні принти, якими хочеться постійно милуватися. Вони як не можна краще відображають дух цього екстремального спорту. І якщо ви хочете відчути всю його енергетику - поспішайте купити футболки кайтсерфінг.

Цим спортом займаються і чоловіки, і жінки. Зрозуміло, шанувальників кайта можна знайти також серед представників обох статей. Тому футболки кайтсерфінг виготовляються в стилі унісекс, щоб і хлопці, і дівчата змогли носити цю красиву одяг.

Звичайно, ніякої стильний дизайн не замінить високу якість пошиття. Ці дві переваги гармонійно поєднуються в представлених в TRUECOLOR моделях. Якщо долучитися до цього вражає уяву спорту хочете і ви, то вам варто звернутися в інтернет-магазин TRUECOLOR. Тут ви зможете купити футболки кайтсерфінг високої якості. Впевнені, що в цьому одязі ви будете почувати себе комфортне і стильно.

Наш магазин займається доставкою товару в такі міста України як: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Донецьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Миколаїв, Полтава, Івано-Франківськ, Кропивницький, Ужгород, Чернігів, Луганськ, Луцьк , Рівне, Житомир, Суми, Маріуполь, Кривий Ріг, Черкаси, Кам'янець-Подільський, Бахмут, Кам'янське, Бердянськ, Кременчук, Сєвєродонецьк, Керч, Біла Церква, Мукачево, Трускавець, Переяслав-Хмельницький, Краматорськ, Слов'янськ, Горішні Плавні.