Американський футбол

Футболка BOSTON COLLEGE

Футболка BOSTON COLLEGE

Арт. 103100
  • 499 грн
Футболка CHAMPIONS

Футболка CHAMPIONS

Арт. 10499
  • 449 грн
Футболка CLASS OF 1976

Футболка CLASS OF 1976

Арт. 10397
  • 449 грн
Футболка FOOTBALL 1976

Футболка FOOTBALL 1976

Арт. 10398
  • 499 грн
Футболка MINNESOTA COUGARS

Футболка MINNESOTA COUGARS

Арт. 100104
  • 499 грн
Футболка SPORTING CHAMPIONS

Футболка SPORTING CHAMPIONS

Арт. 100101
  • 499 грн


Футболка для любителів американського футболу

Американський футбол - спортивна гра, яка заслуговує уваги! Як зрозуміло з назви, найбільш цей вид спорту поширений в Америці (особливо в північній її частині, зокрема, в США). У нашій країні є багато щирих шанувальників американського футболу, а також стрімко розвиваються розвиваються спортивні клуби. Футболки - важлива частина атрибутики любителів цієї гри!

Якщо ви із задоволенням граєте в американський футбол, з цікавістю стежите за матчами або навіть відносите себе до фанатів цієї гри, то вам обов'язково стане в нагоді тематична одяг. Толстовки, бейсболки, шарфи - все перераховане вище, звичайно, непогані варіанти. Але найкраще вибрати футболки американський футбол.

Чому варто вибрати футболку?

По-перше, футболки американський футбол - це базовий варіант. На відміну від бейсболок, які підходять далеко не під всі образи, футболки більш універсальні. Звичайно, вони не підходять для створення образів в діловому стилі, але в повсякденних луках вони будуть більш ніж до речі! З огляду на те, що більшість людей одягається в стилі casual, то стильна футболка американський футбол стане відмінною складовою гардеробу.

По-друге, замовити футболки американський футбол можна кожній людині: вони йдуть всім! Незалежно від статі, статури, соціального статусу кожна людина, що є шанувальником того чи іншого виду спорту, може надіти такі речі і при цьому чудово виглядати.

По-третє, тематичні зображення на футболках набагато більше кидаються в очі, ніж на шарфі або на бейсболці. Словом, надівши футболку американський футбол, ви голосно заявіть про свої уподобання. Таким чином ви зробите вагомий внесок у власний імідж, а також, можливо, розширите коло своїх знайомих. Цілком може виявитися, що хтось із давно знайомих вам людей також цікавиться цією грою, або ви познайомитеся з новим однодумцем!

Отже, до основних причин купити футболки американський футбол відносять наступне:

  • Це базовий варіант.
  • Підходять всім.
  • Добре видно тематичні принти.

Якщо ви любите американський футбол, футболка з відповідним принтом обов'язково повинна з'явитися у вашому гардеробі! Підібрати цікавий варіант ви зможете в інтернет-магазині TRUECOLOR! Будемо раді вам!

Наш магазин займається доставкою товару в такі міста України як: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Донецьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Миколаїв, Полтава, Івано-Франківськ, Кропивницький, Ужгород, Чернігів, Луганськ, Луцьк , Рівне, Житомир, Суми, Маріуполь, Кривий Ріг, Черкаси, Кам'янець-Подільський, Бахмут, Кам'янське, Бердянськ, Кременчук, Сєвєродонецьк, Керч, Біла Церква, Мукачево, Трускавець, Переяслав-Хмельницький, Краматорськ, Слов'янськ, Горішні Плавні.