12.06.2019

Race Nation Kharkiv


Першого червня Харків мав нагоду зібрати справжніх любителів гострих спортивних вражень, адже місто стало однією з локацій забігу з перешкодами - Karavan Race Nation.

Учасники долали карколомні перешкоди на двох дистанціях: 5+км з більш ніж 20 перешкодами для досвідчених бігунів та 3+ км з 15+ перешкодами для початківців, які бажали вперше випробувати свої сили на міцність.

Спортсмени мали можливість обрати будь-яку з категорій змагань на свій смак: забіг STANDART – для тих, хто хоче випробувати себе індивідуально, TEAM – для любителів командної гри, ELITE та TEAM ELITE – для найбільш підготовлених та витривалих учасників.

Ми не змогли лишитися осторонь такої грандіозної події, яка зібрала до купи справді сильних, витривалих та цілеспрямованих людей. Адже такий спосіб життя яскраво імпонує філософії нашої компанії. Ми пишаємося тим, що учасники змагань Race Nation отримали футболки нашого виробництва, які бодай інколи будуть нагадувати їм про такий яскравий старт і навіть трішечки мотивувати на нові звершення та досягнення.

Нашій команді було надзвичайно приємно бути присутніми на старті, разом з іншими партнерами змагань! Така можливість стала прекрасною нагодою представити свою продукції та сферу послуг широкому колу людей, які подібно нам небайдужі до активного, спортивного та наповненого враженнями життя.

Далі - більше! В планах не лише залишатися глядачами, партнерами та вболівальниками, а й самим брати участь в змаганнях та на власному прикладі показувати, що рух - це життя.

Наступні змагання від Race Nation відбудуться 15 червня, тож - скоро побачимося знову!