Триатлон

Футболка CHEKLIST

Футболка CHEKLIST

Арт. 101328
  • 449 грн
Футболка IRON MAN

Футболка IRON MAN

Арт. 100322
  • 449 грн
Футболка TRIATHLON

Футболка TRIATHLON

Арт. 101334
  • 449 грн


Футболки тріатлон - потрійна сила стилю, стриманості і залізної волі

Новачок на просторах України, який зумів завоювати загальну любов, поєднання стихій води і землі в одному, безперечно, одному з найскладніших видах спорту - тріатлону.

Єдність волі і витривалості, витримки і завзятості, швидкості і затишною тиші водної гладі - все це поєднала в собі молодий і різнобічний тріатлон.

Початком «зоряного» шляху тріатлону на Олімп становлення видом спорту можна вважати французькі «Гонки кмітливих», що проводяться в 20 - 30-тих роках минулого століття.

І ось уже майже століття пройшло з моменту старту перших гонок, а в наші дні кожному з шанувальників цього виду спорту хочеться невичурние і незвично підкреслити свою любов до тріатлону.

Рішення знайдено! Футболки тріатлон від магазину TRUECOLOR!

Наші футболки ідеальне рішення, щоб показати всю силу і міць цього неформатного виду спорту і прикрасити Ваш гардероб ще однією стильною і яскравою футболкою від бренду TRUECOLOR!

Тріатлон як вид спорту в Україні тільки набирає популярність, але вже встиг завоювати серця наших дизайнерів і покупців!

Принт для футболок тріатлону вийшов особливо мужнім і суворим, але в той же час стильним, яскравим і невичурние, що зробить будь-яке Ваше look унікальним.

Модні написи в стилі «кежуал» роблять футболку доречною в будь-якому як повсякденному look'ом, так і на майданчику для тренувань.

У ЧОМУ гідності ФУТБОЛОК тріатлон?

Потрійне поєднання стилю, якості і ціни НЕ залишать байдужим жодного любителя спорту!

Серед численних переваг наших футболок тріатлону можна виділити такі як:

• Індивідуальний і оригінальний дизайн

• Бездоганна поєднання кольорів

• Багатофункціональність футболок

• Відмінне співвідношення «ціна-якість»

Футболки тріатлону так само відмінно підійдуть для того, щоб порадувати близьку людину чудовим подарунком зі смаком.

Будь-який спортсмен буде радий подібного практичному, а головне стильному поповненню в своєму гардеробі.

Тріатлон - поєднання кращих видів спорту для сильний і витривалих, а футболки тріатлон від магазину TRUECOLOR - найкраще поєднання для мужніх, сміливих і стильних!

Будемо раді вам в інтернет-магазині TRUECOLOR! У нас ви можете замовити чоловічі футболки тріатлон. Встаньте на крок ближче до улюбленого виду спорту!

Наш магазин займається доставкою товару в такі міста України як: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Донецьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Миколаїв, Полтава, Івано-Франківськ, Кропивницький, Ужгород, Чернігів, Луганськ, Луцьк , Рівне, Житомир, Суми, Маріуполь, Кривий Ріг, Черкаси, Кам'янець-Подільський, Бахмут, Кам'янське, Бердянськ, Кременчук, Сєвєродонецьк, Керч, Біла Церква, Мукачево, Трускавець, Переяслав-Хмельницький, Краматорськ, Слов'янськ, Горішні плавно.