Футболка ALI

Футболка ALI

Арт. b2
  • 449 грн
Футболка BOXING SILUET

Футболка BOXING SILUET

Арт. b4
  • 449 грн
Футболка COSMIC BOXING

Футболка COSMIC BOXING

Арт. b6
  • 499 грн
Футболка FIGHT NIGHT

Футболка FIGHT NIGHT

Арт. b1
  • 499 грн


Футболки бокс - сила і гармонія твого гардероба

Бокс - ось вже насправді «сталевий» вид спорту для суворих і брутальних чоловіків. Бокс - один з найдавніших видів контактних єдиноборств, визнаний у всьому світі, а так же включений в програму Олімпійських Ігор! Тут не так важливо професійно Ви займаєтеся цим видом спорту, або ж Ви - новачок, три головних «кити», на яких стоїть весь сучасний бокс: терпіння, витримка і витривалість.

 

Таким серйозним видом спорту можуть займатися тільки справжні чоловіки! Стильне і незвичайне вираз самого мужнього хобі на Землі від дизайнерів магазину TRUECOLOR!

7000 років тому перші боксери навіть не могли собі уявити, що в майбутньому тематика їх улюбленого виду спорту буде використана для створення стильних і модних футболок від магазину TRUECOLOR!

 

Що ж, вітайте, поєднання «залізної волі» і надзвичайного стилю - ФУТБОЛКИ БОКС!

Сполучення пастельній палітри основного кольору і яскравого незвичайного принта роблять футболки особливо привабливими для використання не тільки під час тренувань, а й поза ними.

Плюси наших БОКС футболок

  • Привабливий і незвичайний дизайн
  •  Проста і зручність шкарпетки
  •  Відмінна якість
  •  Яскравий і привертає увагу унікальний принт

 

ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ НАШУ БОКС ФУТБОЛКУ?

Кожен спортсмен повинен бути не тільки у відмінній фізичній формі, але і бути «на гребені стилю», а наші футболки - саме те, що потрібно!

Тандем зручності і практичності, стилю і сміливого дизайнерського рішення - запорука створення прекрасного повсякденного look'а!

 

ОСНОВНІ ДОСТОІНТСТВА

Мабуть, з безлічі незаперечних переваг футболок TRUECOLOR, можна виділити практичність, яскравість і незвичність дизайнерського рішення принта, а також саме наші футболки якнайкраще підкреслюють мужність і силу характеру, особливу, притаманну боксерам.

Будемо раді вам в інтернет-магазині TRUECOLOR! У нас ви можете замовити чоловічі футболки бокс. Станьте на крок ближче до улюбленого виду спорту!

 

Наш магазин займається доставкою товару в такі міста України як: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Донецьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Миколаїв, Полтава, Івано-Франківськ, Кропивницький, Ужгород, Чернігів, Луганськ, Луцьк , Рівне, Житомир, Суми, Маріуполь, Кривий Ріг, Черкаси, Кам'янець-Подільський, Бахмут, Кам'янське, Бердянськ, Кременчук, Сєвєродонецьк, Керч, Біла Церква, Мукачево, Трускавець, Переяслав-Хмельницький, Краматорськ, Слов'янськ, Горішні Плавні.