Про нас

Тільки спорт і здоровий спосіб життя!

TRUECOLOR - молодий український бренд дизайнерського одягу про спорт, метою якого є популяризація спорту і здорового способу життя в Україні.

Спорт - здатний об'єднати людей і згуртувати націю, незважаючи на усі труднощі та складнощі які нас оточують.

Спорт - розвиває в людині такі якості як цілеспрямованість, сила волі, рішучість, мужність і відповідальність.

Спорт - виховує наших дітей сильним, здоровим і розумним поколінням.

Ми постаралися створити перший Український бренд одягу про спорт. Нашою продукцією ми сподіваємося надихнути молоде покоління Українців на розвиток себе як особистості, розвиток здорового тіла і здорового духу.

Нашим дітям ми хочемо дати приклад щасливого і гармонійного життя з собою і навколишнім світом, в якому немає місця алкоголю, тютюну та наркотикам.

У нашому магазині Ви знайдете велику кількість товарів присвячених різним видам спорту. Ми постійно оновлюємо асортимент, а також вводимо нові категорії, щоб Ваш улюблений вид спорту не залишився осторонь.

Вся продукція виготовлена ​​тільки з високоякісних матеріалів. Вироби мають санітарно-гігієнічні висновки. У виробництві одягу використовуються тільки якісні і переважно натуральні тканини. Фарба використовуєма для нанесення зображень виготовлена ​​нводній основі, а тому є екологічно чистою.

Весь товар має тверду фірмову упаковку, тому Ви без зусиль зможете подарувати Вашим близьким футболку нашого бренду не витрачаючись на додаткове оформлення.

TRUECOLOR - футболки про спорт! Тільки спорт та здоровий спосіб життя!